Wylewki cementowe

Oferujemy profesjonalne wykonywanie wylewek cementowych. Używamy najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża.

Wylewki cementowe są tradycyjnym podkładem podłogowym, który jest konieczny, aby wyrównać strop i stworzyć stabilną podbudowę pod terakotę, parkiet, deski podłogowe, mozaikę, panele lub wykładzinę, żywice i podłogi szlifowane. Posadzka betonowa powinna być solidnie wykonana, aby nie popękała wskutek ciężaru, który oddziałuje na podłoże.

 

Przygotowanie podkładu

Jastrych cementowy powstaje z półproduktów dostarczonych na budowę – według receptur firmy Erger i pod nadzorem laboratorium. Do tej czynności przykładamy szczególną wagę, ponieważ wymaga ona precyzji i dokładności w dawkowaniu składników.

 

Wykonanie wylewki

Równie ważne jest odpowiednie ułożenie posadzki cementowej.  Prawidłowo wykonana wylewka nie będzie powodowała pękania i wypaczania się materiału wykończeniowego podłogi.  Przygotowany obszar jest dylatowany zgodnie ze sztuką budowlaną, a po wylaniu masy zacieramy ją i wygładzamy mechanicznie. Następnie nadzorujemy cały proces pielęgnacji materiału, aż do rozpoczęcia dalszych prac.

Dzięki takiej staranności wykonywane przez nas podkłady są trwałe, odporne na wilgoć i wytrzymałe podczas ściskania.