Posadzki przemysłowe

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa posadzek przemysłowych. Kładzione przez nas podłoże charakteryzuje znakomita trwałość i funkcjonalność, dzięki czemu będzie służyć Państwu przez długie lata. Oferujemy bogaty wybór materiałów – wykonamy posadzkę betonową, którą utwardzimy powierzchniowo, czy też podłoże cienkopowłokowe z żywicy epoksydowej i wiele innych. Oferowane przez nas posadzki przemysłowe wykazują dużą odporność na uszkodzenia i ścieranie, zapobiegają wsiąkaniu cieczy oraz są łatwe w pielęgnacji oraz konserwacji. Będą idealnym rozwiązaniem w Państwa firmie.

Renowacja posadzek przemysłowych

Firma Erger z Krakowa służy także pomocą podczas renowacji posadzek. W miejscach szczególnie narażonych na silną eksploatację nie trudno o uszkodzenia – my to wiemy, dlatego opracowaliśmy dla Państwa różnorodne systemy prac naprawczych. Gwarantujemy sprawne przeprowadzenie remontów i doprowadzenie podłoża do idealnego stanu.

Bez względu na to, czy będzie to realizacja nowego obiektu, czy może skomplikowane prace remontowe lub renowacyjne – dołożymy wszelkich starań, aby efekt był zadowalający.