O Nas

budownictwo-Kompleksowe usługi budowlane

Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi remontowo-budowlane zarówno na terenie województwa małopolskiego, Polsce, jak i poza granicami kraju.

Erger to, poza wylewaniem posadzki betonowej, gwarancja zadowolenia i satysfakcji naszych Klientów. Celem naszej codziennej pracy jest możliwość sprostania oczekiwaniom i wymaganiom każdego Klienta, przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa i fachowości. Od lat dążymy do osiągnięcia jak najwyższych standardów w dziedzinie prac posadzkowych. Każde zlecenie poprzedzone jest wnikliwą rozmową ze zleceniodawcą oraz analizą zadania, co pozwala nam na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji, a klientowi daje poczucie realizowania zadania na wysokim poziomie.

Ambitni pracownicy, najwyższa jakość

Naszą kadrę pracowniczą stanowią młodzi, ambitni pracowici i wykwalifikowani specjaliści z wykształceniem w dziedzinie budownictwa. Ich zaangażowanie, dokładność i wiedza połączona z kilkuletnią praktyką gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług. Jednocześnie staramy się zachować wcześniej ustalone, możliwie najkrótsze terminy wykonawstwa. Zrealizowaliśmy już szereg zleceń, które zagwarantowały nam zadowolenie klientów oraz umocnienie pozycji w branży. Zaufaj firmie oferującej profesjonalne posadzki betonowe i inne usługi budowlane

Laboratorium badawczo-rozwojowe

Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom rynku co do wytrzymałości materiałów budowlanych, postanowiliśmy otworzyć własne laboratorium rozwojowo-badawcze. Priorytetem naszej firmy jest dostarczanie unikatowego produktu, opracowanego na podstawie własnych technologii i receptur, przy jednoczesnym przestrzeganiu atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej. Mamy innowacyjne podejście do wykonywania badań, polegające na przeprowadzaniu wnikliwych kontroli i wystawianiu deklaracji właściwości użytkowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze posadzki betonowe mają najwyższą jakość.

Referencje

  • Firma Ergar jest dla nas wiarygodnym partnerem biznesowym, który odpowiedzialnie (…) podchodzi do swoich zobowiązań. Zaangażowanie i pasja, z jaką działa firma Ergar na pewno będzie dla wszystkich pozytywnym zaskoczeniem.

    Steve

    www.company.com
  • Curabitur quis nisl in leo euismod venenatis eu in diam. Etiam auctor diam pellentesque lectus vehicula mattis. Nulla ac massa at dolor condimentum. Integer rhoncus leo et ipsum vulputate sollicitudin. Sed laoreet neque quis ullamcorper interdum. Sed orci nulla, rhoncus quis nunc ut.