Izolacje podposadzkowe

Działamy kompleksowo, dlatego jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa nie tylko wylewki maszynowe, lecz także zapewniającą komfort izolację podposadzkową. Brak odpowiedniego zabezpieczenia podłoża znacząco wpływa na wzrost zużycia energii cieplnej w budynku. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zastosowanie izolacji, zyskacie lepsze osadzenie podłogi, odporność na odkształcenia nawierzchni, a przede wszystkim „magazyn ciepła”, jakim stanie się posadzka.

Własne technologie

Izolacja podposadzkowa jest niezbędna zwłaszcza, gdy planujemy ogrzewanie podłogowe. Pomożemy odseparować dom od znajdującego się pod nim gruntu, co zapobiega niepotrzebnemu odprowadzaniu ciepła. Nasza firma stosuje wielowarstwową izolację podłogi, która tworzy trudniejszą do przeniknięcia barierę dla wilgoci czy temperatury, niż miałoby to miejsce w przypadku pojedynczej grubej warstwy.

Wybierzcie Erger – sprawdzonego wykonawcę wylewek cementowych i izolacji. Wykorzystujemy jedynie własne technologie posadzek o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła, a do izolowania podłóg stosujemy m.in.:

  • Płyty styropianu
  • Płyt wełny mineralnej
  • Maty piankowe
  •  

    Znaczenie izolacji posadzki wzrasta, gdy decydujemy się na ogrzewanie podłogowe. Grunt pod budynkiem jest radiatorem odprowadzającym ciepło, dlatego niezwykle ważne jest, aby się od niego skutecznie oddzielić, szczególnie wtedy, gdy podłoga jest grzejnikiem.

    Nasza firma stosuje wielowarstwową izolację podłogi, co tworzy trudniejszą do przeniknięcia barierę dla wilgoci czy temperatury, niż miałoby to miejsce w przypadku pojedynczej grubej warstwy.